Strona główna » Regulamin

Regulamin


Regulamin sklepu www.robkarp.pl

Szanowny Kliencie! Regulamin został stworzony aby przedstawić klientom zobowiązania jakie nakłada na siebie sklep. Oraz warunki jakie powinien spełnić klient aby dokonać zakupów

§1
Towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kuriera.Przy zakupach powyżej 400zł i wpłacie na konto transport jest Gratis

§3
Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 10 dni (od chwili otrzymania przez nas zamówienia). Dla towarów o statusie "dostępne dni .." czas realizacji zamówień  zostaje wydłużony o czas dostępności

§4
W przypadku, gdy niemożliwa jest realizacja całości zamówienia we wskazanym przez nas terminie, to brakujące artykuły doślemy Państwu na własny koszt - najszybciej jak to będzie możliwe. W przypadku znacznego przedłużenia terminu realizacji zamówienie lub niemożliwości jego zrealizowania poinformujemy Państwa o tym telefonicznie,  lub e-mailem.

§5
Zastrzegamy sobie prawo nieznacznych zmian cen w przypadku wahań waluty lub wzrostu cen u naszych kontrahentów w czasie obowiązywania oferty.

§6
Reklamacje dotyczące mechanicznych uszkodzeń przesyłki w czasie transportu, uwzględniane będą jedynie, kiedy sprawdzenie nastąpi w momencie odbioru. W takim wypadku należy wraz z doręczycielem spisać protokół reklamacyjny i przesłać na nasz adres wraz z towarem. W tym przypadku my ponosimy koszty transportu. Udzielamy gwarancji zwrotu na towar wadliwy, w terminie 10 dni od daty zakupu. Towar taki prosimy przesłać na nasz adres we wskazanym terminie. My ze swej strony wymienimy wadliwy towar i odeślemy Państwu na nasz koszt.

§7
Udzielamy pełnej  gwarancji.

§8
Towary niewłaściwie użytkowane nie podlegają gwarancji.

§8
Gwarancji nie podlegają używane przynęty.

§9
Kupujący może zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia jego otrzymania, pod warunkiem, że produkt ten nie był używany. Należy przesłać go na nasz adres wraz z dowodem zakupu. Gwarantujemy zwrot pieniędzy w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. Zwracający ponosi koszt przesyłki.

§10
Zwrotowi nie podlegają: dipy, wszystkie atraktory płynne i proszkowe, mixy itp.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu