Strona główna » Dostawa

Dostawa

Wysyłka
jest realizowana w dwóch wariantach:
1. Poczta Polska - przedmioty o standardowych wymiarach, paczka do 10 kg.
2.  Kurierem -Wszystkie zamówione przedmioty, nad wymiarowe i bardzo ciężkie do 30kg.
Koszty wysyłki pokrywa kupujący. Przy zakupach powyżej 400 zł i wpłacie na konto koszty przesyłki pokrywa sprzedający. (UWAGA dla przesyłek nad wymiarowych wysyłanych kurierem max. kwota rabatu za przesyłkę to 30zł- resztę pokrywa kupujący)

Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący
. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu