1 » Dynamite Baits2

Dynamite Baits

Dynamite Baits

Dynamite Baits to jeden z największych europejskich producentów przynęt karpiowych, który specjalizuje się również w tworzeniu i produkcji wysokich jakościowo zanęt matchowych, płynnych dodatków oraz szerokiej gamy pelletów.

Firma specjalizuje się w produkcji kul proteinowych na miejscu, w siedzibie firmy, w pobliżu angielskiego Nottingham.

Zatrudniamy ponad 50 osób do rozwoju produktów, wyrobu i dystrybucji oraz sprzedaży i marketingu, aby mieć pewność, że wszystkie produkty zostaną wysłane najszybciej jak to możliwe.

Również wszelkie materiały reklamowe i marketingowe tworzone są w tym samym miejscu.

Prócz obsługi rynku brytyjskiego (ponad 1000 różnych sprzedawców) Dynamite posiada także świetną reputację w Europie za „jakościowe przynęty, które naprawdę działają”.

Co roku wytwarzamy ponad 3 000 000 kg towaru, który następnie trafia do ponad 30 krajów poprzez efektywną i obszerną sieć hurtową. Jako część tego procesu co roku lepimy około 125 milionów kul proteinowych!

Dynamite wspiera i sponsoruje sławne nazwiska świata wędkarskiego – Terry’ego Hearna, Micka Browna – i współpracuje z wieloma innymi z różnych krajów. Owe gwiazdy mają regularny wkład w tworzenie i dostarczanie nowych pomysłów na produkty, co pozwala nam nieustannie aspirować do pozycji lidera na rynku przynętowo-zanętowym.

Nie ważne czy szukasz kul proteinowych, pelletów, zanęt czy płynnych dodatków – możesz być pewien, że Dynamite Baits dostarczy Ci produkt, dzięki któremu złapiesz więcej ryb! 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl